O czym to w ogóle?

Fabuła

Tu będzie fabuła

A co powiesz na taką?

Każdy ma swoje sprawy i sprawunki. Ludzie ciągle gonią wokół, nie zważając na siebie nawzajem, zajęci i zapatrzeni. Mówimy o nich, że są ignorantami. Mówimy, że nie są zdolni do postrzegania prawdy, którą mają tuż przed nosami, ponieważ wciąż patrzą tylko na ekrany swoich sprzętów, a nie przed siebie. Czy jednak jest to prawdą? Czy może świadomie ignorują cały nasz fantastyczny świat magii i dziwów, ponieważ ich mózgi nie są w stanie pojąć, lub po prostu nie chcą pojmować naszego istnienia? Żyjemy między ludźmi starając się wtopić w tłum. Kim jesteśmy? Jesteśmy tym kim chcemy być.
A kim jesteś ty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz