czwartek, 13 czerwca 2019

Sadic

„Tylko w ciemności można zobaczyć gwiazdy” 
5000sanii@gmail.com
Godność ~ Sadic Woods, imię nadał mu ojciec, psychopata i seryjny morderca, który go nie chciał. Sadic miało kojarzyć się z sadystą, ponieważ to z takim charakterem młody syn miał utożsamiać się w przyszłości, lub po prostu z sadystycznością, jaką darzył go rodziciel, kiedy bawił się nim jak zabawką.
Pochodzenie ~ Urodził się na ziemi, jednak wychował w innym wymiarze, zwanym Elbion, razem z matką, która uciekła z nim od ojca. Tam oboje byli bezpieczni i nie groziło im żadne zło.
Płeć ~ Mężczyzna
Wiek ~ 17 lat
Rasa ~ Człowiek, wilk, dla niektórych wilkołak. Po prostu jest człowiekiem, który potrafi przeistaczać się w wilka.
Pokrewieństwo ~
Matka – Rigel Lavrence, piękna kobieta o błękitno-różowych, charakterystycznych włosach i delikatnej urodzie.
Ojciec – Jeffrey Woods, oszpecony bliznami, seryjny morderca o bladej cerze, czarnych włosach i wyciętym, krwawym uśmiechu.
Status ~ Wolny, jest jeszcze młody więc nie szuka miłości
Charakter ~ Sadic od maleńkości wychowywał się w wymiarze bezpieczeństwa i dobroci, stworzonym przez swoją daleką przodkinię, dlatego nie zdążył poznać zła i mroku prawdziwego świata. Jest przez to bardzo naiwny i ufny względem obcych, nawet tych, którzy niekoniecznie mogą mieć co do niego dobre intencje. Niestety on sam też często nie potrafi zauważać swoich złych czynów, które popełnia nieświadomie, mając problem z rozróżnieniem dobra od zła. Jest rozrabiakiem, to pewne, ale w głębi siebie to dobry chłopak, lubiący nowe znajomości i przygody. Niestety zabawę stawia zawsze na pierwszym miejscu, zupełnie jak dziecko, przez co często może wplątywać się w kłopoty, będąc tutaj, na ziemi.
Zdolności Magiczne ~
– Telekineza – Sadic potrafi poruszać drobnymi przedmiotami bez dotykania ich, na odległość. Nie mogą one jednak być zbyt ciężkie i wielkie, ponieważ nie opanował tej mocy jeszcze w takim stopniu.
– Telepatia – Polega na umiejętności porozumiewania się z dowolną inną osobą, mogącą znajdować się nawet bardzo daleko poprzez myśli. Moc ta pozwala również na lokalizację rozmówcy, co działa w dwie strony, to znaczy że również ktoś inny może dzięki temu poznać jego miejsce pobytu.
Zdolności ~ Możnaby żec, że Sadic to przeciętny nastolatek, który niezbyt lubi przestrzegać zasad. Przez swoją drobną posturę nie został obdarzony zbytnio siłą, jednak nadrabia to umysłem i swoimi pomysłami, których potrafi mieć naprawdę wiele w jednej chwili. Jest również szybki i zwinny, przy czym ma całkiem niezłą kondycję.
Aparycja ~ Zacznijmy od tego, że Sadic nie jest zbyt wysoki. Odziedziczył wzrost głównie po rodzicach, którzy zresztą też nie należeli do najwyższych. Mierzy więc 164 cm, przy czym posiada szczupłą, wręcz chudą posturę z minimalnie zarysowanymi mięśniami na jasnej skórze. Włosy chłopaka sięgają do ramion i są śnieżno-białe, przez co troszeczkę może przypominać dziewczynę. Największą jednak uwagę w całości jego osoby zwracają na siebie duże oczy chłopaka, z tęczówkami w kolorze jasnej lawendy, purpury.
Biografia ~Aby można było zrozumieć skąd Sadic wziął się w miejscu, w którym znajduje się aktualnie, warto przybliżyć historię powstania całego jego rodu, od momentu, w którym narodziła się pierwsza potomkini samego Boga Śmierci, Okami. Wychowywała się ona na ziemi i tam też osiągnęła dorosłość. Otrzymała w spadku po ojcu ogromną moc, której nie mogły równać się nawet zdolności jej rodzeństwa. Miała ona jednak stać się następczynią swego ojca, jednak przez to, że była dobra i nie potrafiła zadawać innym śmierci, sprzeciwiła się. Śmierć szantażował ją wiele razy, zanim zdecydował się podjąć najpoważniejszą decyzję – decyzję o zamordowaniu całego rodu swoich potomków. Okami nie mogła patrzeć na cierpienia zadawane swoim bliskim, dlatego poświęciła się dla ich dobra, swoją śmiercią tworząc nowy wymiar, Elbion, do którego Śmierć nie miał już dostępu i w którym skryli się wszyscy jego potomkowie. Żyli przez wieki w świecie bezpieczeństwa i dobroci, podobnie jak matka Sadica, Rigel. Kobieta, którą dzieliło od Okami raptem kilka pokoleń, z tą jednak różnicą, że ona wkroczyła do wymiaru o wiele później. Dlaczego? Otóż zakochała się... Zakochała się w seryjnym mordercy, Jeffrey'u. To była intensywna, żywa, ale niebezpieczna i psychopatyczna miłość oparta na wspólnym zabijaniu. W pewnym momencie coś się jednak zmieniło, bo Rigel zaszła w ciążę. Urodziła syna, którego Jeff nie chciał już od samego początku. Dzieciak zniszczył to, co ich łączyło. Był dla niego przeszkodą, więc ten postanowił go zabić. Rigel jednak w tamtej właśnie chwili zabrała dziecko i uciekła do wymiaru stworzonego przez Okami, aby je ocalić.
To właśnie tam go wychowała. Bez zła i smutków, których doświadczyłby na ziemi. Żył wśród nich jednak pewien zdrajca, dziadek Sadica i syn stworzycielki Elbion, który chcąc, aby to właśnie jego Śmierć wybrał na swojego następcę, miał w zamiarze ściągnąć na ziemię cały ród, tak, aby ten mógł ich wszystkich zabić. To właśnie on sprowadził niczego nie świadomego Sadica na ziemię, który jednak był takim urwisem, że uciekł mu, zafascynowany nowym światem, który chciał zwiedzić. Właściwie Derven nie przejął się tym wtedy zbytnio. Wiedział, że matka chłopaka i tak opuści wymiar, by go odnaleźć, a za nią być może podążą inni. Sprawy jednak się pokomplikowały, bo o przybyciu chłopca na ziemię dowiedział się również jego ojciec, który zapragnął go odszukać. 
Ciekawostki ~
– Przez to że Sadic żył w innym wymiarze, nie zna większości przedmiotów i istot Ziemskich.
Inne zdjęcia ~


 Jako wilk ~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz